Elegantní jednodílné plavky frčí

Chcete se inspirovat trendy plavkami? Orientujete se ve světě plavkové módy? Možná Vám  tento článek napoví, jaké plavky zvolit letos na dovolenou.

V elegantních jednodílných plavkách bude in žena s každým typem postavy. Zakryjí drobné nedostatky pokožky a mohou opticky zeštíhlit a zpevnit siluetu.  I když se jedná o vyhledávaný střih spíše boubelkami, sluší  však i velice štíhlým ženám. Momentálně konkurují dvoudílným plavkám a víme proč.

V elegantních jednodílných plavkách se budete cítit vždy  jako dáma. Zbytečně totiž neodhalují, co nemusí být odhaleno a krásně kopírují postavu. Oproti dvoudílným plavkám na nich lépe vyniknou vzory. Upoutávají pozornost vzorem umístěným na větší ploše. Plavky v celku mají tu výhodu, že poskytují širší možnosti využití látky – výrazné vzory se mohou kombinovat s výstřihy, zavazováním a dalším zdobením, a to ve větší míře.  Absolutním letošním hitem budou krajkové plavky, nebo plavky s krajkovými detaily. Letí samozřejmě neonové barvy a také bardot podprsenky, které lze nosit bez ramínek.

Elegantní plavky v celku mohou mít různé typy košíčků. Většinou mají zvětšující efekt, který umí téměř čarovat. Plavky typu push-up zkrásní Váš dekolt, bude se zdát pevnější a plnější. Navíc u plavek často existuje možnost odepnutí ramínek – odhalená ramena pak vypadají maximálně svůdně a bude se Vám pohodlně opalovat. Mnohé jednodílné plavky mají také zapínání zezadu na sponu, podobně jak je to u dvoudílných plavek. Lépe pak fixují poprsí na místě.

shop_507 lorin-L4101-jednodilne-plavky-cerne-kvety-bp-1 lorin-inessa lorin-L4073-jednodilne-plavky-kvetinovane-bp-1 lorin-L4075-jednodilne-plavky-cerne-kvety-bp-1 lorin-L4084-jednodilne-plavky-bile-bp-1

Zvolit si můžete také monokiny, se kterými  nemůžete šlápnout vedle. Jako absolutní novinku léta 2017 jsme zaznamenali dvoudílné monokiny. Na první pohled vypadají jako monokiny – jednodílné plavky s různými průstřihy – ale jedná se o dva kusy plavek. Budete se v nich cítit spíše jako ve dvoudílných plavkách, jelikož se odlišují jen nepatrně: úzkým proužkem látky vedoucím přes střed bříška, se zavazováním za krkem.

monokiny-barevne-valentina-ii_1 primo-trikiny-448-cervene primo-trikiny-448-cerne-2lorin-L4067-monokiny-judy-bp-1

Zajímavým typem plavek jsou tankiny. Tankiny jsou tvořené dlouhým plavkovým topem a plavkovými kalhotkami, které mohou být dohromady sešité. Jedná se například o model Andy. Zpravidla se však jedná o dvoudílné plavky, které svou vizáží připomínají jednodílné.

lorin-L4104-tankiny-cerne-bp-1 lorin-L5028-koralove-tankiny-pruhovane-bp-1 lorin-tankiny-5012-3 gabbiano-tankiny-tmave-sede  gabbiano-tankiny-cerne self-tankiny-inanna-cerne-s-kvetinovym-vzorem