Dámský župan jako vánoční dárek

Potěšte svoji drahou polovičku luxusním dárkem v podobě županu. Všechny dámy nám totiž jistě dají zapravdu, že jeden župan nestačí. Pokud totiž žena vlastní jeden župan, tak se jí klidně může hodit i nějaký jiný, třeba z jiného materiálu, jiné délky nebo jiného střihu. Překvapte třeba luxusním saténovým dámským županem baleným v elegantní krabičce. Potěšte heboučkým bavlněným dámským župánkem, který je neuvěřitelně praktický a využijete ho po celý rok. Nebo darujte velký dárek v podobě teploučkého huňatého dámského županu.

484-zupan-svetle-ruzovy ll-zupan-elena-dlouhy-lososovy ll-zupan-kola-se-srdicky dkaren-90-zupan-cerny dkaren-ines-zupan-tyrkysovydkaren-zupan-90-modre-kvetiny

Možná Vás to překvapí, ale župan v minulosti nosili pouze muži. Až v 19. století se župan rozšířil i do ženské módy. Dnes má župan multifunkční využití a je pro všechny známkou pohody a klidu. Župany bývají často poskytováný v hotelech nebo relaxačních centrech. Župan je dobré si sebou vzít i do nemocnice, kde bývá chladno, hlavně při procházení se nemocničními chodbami. Dámy mohou využít župan i při návštěve bazénů a koupališt. Takový bavlněný župan se hodí i novopečeným maminkám do porodnice. Luxusní saténové župany rády nosí nevěsty o svém svatebním dni, hlavně ráno při přípravách. Ale nejdůležitějším místem, kde mohou dámy nosit svůj oblíbený župan je samozřejmě doma. Domov by měl být pro všechny místem plným pohodlí. A k tomu nám župan určitě pomůže.

dkaren-90-s-zlutymi-kvetinami dkaren-115-bordo-zupan-velke-foto dkaren-eliza-dlouhy-zelena-bp

Takže darovat župan pod stromeček znamená darovat pohodlí, darovat větší pocit pohodlného a klidného domova. Není nic lepšího než se po horké koupeli zachumlat do příjemného a kvalitního dámského županu, uvelebit se na pohovce s šálkem výborného horkého čaje a začíst se do své oblíbené knížky. Tato představa je ještě dokonalejší při variantě padajícího sněhu za oknem a praskajícího ohně v krbu. Toto nemusíte vidět jen v typických amerických filmech, můžete to zažít již zítra. Spoustu internetových obchodů, které nabízí dámské župany, má veškeré zboží skladem a dorazí Vám domů již druhý pracovní den. Takovým e-shopem je např. Prádlo Elegant, kterým leží na srdci především maximální spokojenost zákazníků. Tak neváhejte a objednejte župan pro svou manželku, přítelkyni, sestru, dceru, babičku, maminku, tetu či kamarádku již dnes!