Dámské plavky: Bikiny, dvoudílné monokiny a tankiny

Kdo by si nespojil léto s vodou. U vody se zažije spousta zábavy, děti se unaví a všichni se příjemně zchladí. K veřejnému bazénu, koupališti, nebo pobytu u moře je potřeba pořizovat plavky. A většinou každoročně – což nemusí být na škodu.

Pokud ještě hledáte plavky na svou zaslouženou dovolenou, vyberte si u nás. Dámské dvoudílné plavky jsou velikostně rozdělené –  můžete si tedy vybrat různou velikost horního a dolního dílu. Naše nabídka je opravdu pestrá, plavky jakostní a střihově různé. Bikiny (dvoudílné plavky) tvoří nejširší paletu výběru.

gabbiano-damske-plavky-Esme-ruzove-tmave-modre-pruhylorin-plavky-555-marianne-1 self-diamond-modre-2

 

Pokud chcete letos na pláži opravdu zazářit, pořiďte si dvoudílné monokiny. Ty máme k dispozici v černé, červené barvě, nebo s orientálním vzorem.  Jednobarevné monokiny imitují krajkové plavky, jsou elastické a vzdušné. Jedná se o dvoudílné monokiny. Je to výhoda, jelikož v případě potřeby můžete vyměnit  dolní díl za suchý a nemusíte kupovat celé druhé plavky.  

primo-trikiny-448-cerne-2 primo-trikiny-448-cervene monokiny-barevne-valentina-ii_1 monokiny-barevne-valentina-ii_2 monokiny-cerne-valentina-i_2

V tankinách se ženy cítí dobře a pohodlně. Je to dáno zejména tím, že dokáží dobře maskovat drobné nedostatky postavy a jelikož se jedná o dvoudílné plavky, mohou se navíc kombinovat s jinými plavkami. Suchý spodní díl jistě oceníte při celodenním pobytu u vody.

gabbiano-tankiny-tmave-sede gabbiano-tankiny-tmave-modre gabbiano-tankiny-cerne self-tankiny-inanna-cerne-s-kvetinovym-vzoremwinner-tankiny-angela-hnede 3.col.1

K prodeji nabízíme také samostatné dolní díly plavek (plavkové kalhotky), a to z nové kolekce značky Primo, které jsou v černém provedení, anebo je naleznete ve výprodeji plavek.

231231230