A co plavky?

Rok se s rokem sešel a nastává čas venkovního koupání a zchlazování u vody, dovolených u moře a bazénů  a také nakupování plavek. Je známo, že i když jsou nyní plavky vyráběné z těch nejlepších materiálů, pobyt ve slané mořské vodě, nebo chlórované vodě v bazénu jim příliš nesvědčí. Navíc materiál poškozuje povrch tobogánů a skluzavek, včetně kosmetiky na a po opalování. Určitě je proto vhodné každoročně zkontrolovat stav svých plavek a vydat se na nákupy.

 

S992K18 self

Na Prádlo ELEGANT.cz naleznete širokou nabídku dámských plavek, ale i plavky pro muže a děti. Nakoupit si můžete plavky různých střihů nejvyšší kvality za příznivou cenu, původem z evropské produkce. K dispozici jsou známé značky jako Lorin, Self, Gabbiano, Primo, Winner a další. Každoročně naši zákazníci nakoupí stovky kusů plavek a s novou sezónou se mohou těšit na nové modely. Největší oblibě se těší dámské dvoudílné plavky (dámské bikiny). Plnoštíhlé ženy si oblíbily plavky tankiny. Jsou vkusné, dvoudílné  a dobře maskují drobné nedokonalosti postavy. Letos jsou v kurzu výrazné květinové vzory, asymetrie, provokativní střihy, neonové barvy a metalické odlesky.

Jen u nás můžete kombinovat různou velikost dolního a horního dílu. Mnohé ženy jistě ocení možnost zakoupit si plavkové kalhotky samostatně. V naší nabídce naleznete také monokiny, jednodílné plavky, nadměrné dámské plavky, plavky pro plnoštíhlé, krajkové plavky a výprodej plavek.  Pánům se mohou hodit koupací šortky, nebo jiné pánské plavky.  Dívky se mohou těšit na dívčí tankiny.

Současně lze u nás nakoupit také plážové doplňky. Ty využijete po celé léto. K nejprodávanějším patří plážové šátky, které si můžete uvázat na vícero způsobů. Ke stávající nabídce letos přibyly dva vzory: s palmou a s geometrickým vzorem. Jako absolutní novinku jsme zavedli pareo s ramínky.